درباره ما - نوژان صنعت آتی ساز
زمان باقی مانده تا اتمام مزایده ۹۹/۶-۵۸ - ویژه استان اردبیل (ساختمان اولدوز)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شرکت نوژان صنعت آتی ساز

شرکت نوژان صنعت آتی ساز در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده است و در راستای رسالت ذاتی تعیین شده تلاش خود را به کار بسته و با پیشرفت روزافزون، تاکنون با برگزاری بیش از ۵۷ مزایده و ۳ مزایده ویژه سراسری در سطح کشور نسبت به فروش املاک خود و املاک مازاد بانک­ها اقدام نموده است.

روش و چهارچوب این شرکت به گونه ای برنامه ریزی گردیده که با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در تهران و شهرستان­ها در زمینه املاک از جمله تخلیه و سپس ارزیابی ملک توسط کارشناسان رسمی دادگستری، اخذ استعلامات، برگزاری مزایده (با شرایط نقد و اقساط)، بازاریابی املاک، انعقاد قرارداد و … به بهترین نحو ممکن نسبت به ارائه خدمات شایسته به مشتریان عزیز اقدام نماییم.

مهمترین راهبردهای شرکت نوژان صنعت آتی ساز، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات و بهبود شاخص­های عملکرد است که برای دستیابی به این راهبردها، اهدافی همچون رشد شرکت، ارائه خدمات مناسب به مشتریان، فن ­آوری نوین در سطح سازمانی ترسیم شده است.

رضایت شما مشتریان گران­قدر اولویت اصلی این شرکت می­باشد و تمامی ۳۰ نفر سرمایه انسانی مستقر در محل شرکت و ۱۰۰ نفر سرمایه انسانی غیر مستقر، همین هدف را دنبال می­کنند.

امید است به حول و قوه الهی بتوانیم تا پایان این مسیر همراهی مشتریان گرانقدر خود را داشته باشیم.